ФОП М'яхкота У.О. є з 2020 року ексклюзивним дистриб'ютором на території України однією з найбільших та сучасних ортопедичних компаній у Туреччині «ERSAMED MEDICAL BE ORTOPEDI SAN.TIC.STI». Ця компанія заснована у 2005 році, і протягом цього часу займається проектуванням та виробництвом товарів для здоров'я, краси та спорту. Ми пропонуємо широкий та збалансований асортимент ортопедичної продукції, яка зареєстрована та дозволена до застосування на території України. Продукція має міжнародні сертифікати якості та сертифікати відповідності вимогам МОЗ України.

"ERSAMED MEDICAL BE ORTOPEDI SAN.TIC.STI" це:

∷ найбільший виробник та експортер Туреччини у своїй області;

∷ найбільші заводи-виробники у своїй галузі;

∷ продукція із сертифікатом ISO 9001 та зі Стандартом CE;

∷ успішно розвивається клієнтська база.

Наші торгові марки — SUPPORT LINE Orthopedic Products, THERMOTEX THERMAL Corset, ORTHO POINT Orthopedic Products.

Наша місія:

Зберегти чи відновити активність та працездатність, повернутися до повноцінного життя – це бажання величезної кількості людей. Ми бачимо місію нашої роботи в тому, щоб кожна людина змогла захистити та поправити своє здоров'я за допомогою якісних виробів, які ми пропонуємо.

З цією метою ФОП М'яхкота У.О. та наші партнери на території України:

∷ вивчають досвід виробників та продавців ортопедичних товарів по всьому світу;

∷ підбирають збалансований асортимент найбільш затребуваних товарних груп. Перевага надається якісним виробам сучасної конструкції, доступної для звичайного споживача вартості;

∷ дотримуються стандартів індивідуального обслуговування клієнтів;

∷ видають спеціальні каталоги, в яких представлені описи виробів та показання для їх застосування, а також листівки та буклети для споживачів.

Наші координати:

Україна, м.Тернопіль, 46002

вул. Гетьмана Мазепи, 26, с.Біла

ФОП М'яхкота У.О.

+38 096 435 43 50

ersamed.com.ua@ukr.net